František Tichý
Commedia dell´arte
Id: 165304
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 3414x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč