František Tichý
Cyrano
Id: 471405
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 24 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1045x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč