František Tichý
Dáma s chrtem
Id: 500611
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 139, str. 110
zobrazeno: 458x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč