Čas na serveru 16:49:14

František Tichý
Dáma s chrtem

Id: 500611

Dáma s chrtem

  •  / Dáma s chrtem / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 139, str. 110

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena: