František Tichý
Dáma s vějířem
Id: 935
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole Tichý, datováno 47, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2937x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč