František Tichý
Dáma s vějířem
Id: 110509
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 57, paspartováno, zaskleno, PO
zobrazeno: 2165x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč