František Tichý
Deštník
Id: 344302
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení
zobrazeno: 996x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč