František Tichý
Eiffelovka
Id: 383305
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno uprostřed dole tužkou, datováno 57, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3390x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč