František Tichý
Fortuna
Id: 139003
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2153x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč