František Tichý
Fratellini
Id: 137203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2162x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč