František Tichý
Hadí muž
Id: 1957
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3333x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč