František Tichý
Harlekýn
Id: 327504
kresba uhlem/papír, rozměr listu 28,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3940x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 66