František Tichý
Harlekýn
Id: 362802
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2254x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč