František Tichý
Hlava černocha
Id: 145420
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, poškozený rám
zobrazeno: 1606x
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 000 Kč