František Tichý
Holohlavý muž opírající se o loket pravé ruky
Id: 471408
tuš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františka Dvořáka
zobrazeno: 552x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
9 000 Kč