Čas na serveru 02:19:58

František Tichý
Hrazdaři II

Id: 509603

Hrazdaři II

  •  / Hrazdaři II / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 128, str. 104

zobrazeno: 784x

Vyvolávací cena:

22 500