František Tichý
Jezdec
Id: 147508
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 20 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 57/60, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3392x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 990 Kč