František Tichý
Jezdec na koni
Id: 114013
kresba uhlovou tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, list v minulosti přeložen, zaskleno, nové rámování
zobrazeno: 2950x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 652 Kč