František Tichý
Konvolut dvou kusů
Id: 438208
Ex libris: grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 6,5 x 6,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Černý tulipán: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 6 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 345x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 000 Kč