František Tichý
Konvolut dvou kusů - Ex libris a Svatební oznámení
Id: 471415
Ex libris: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení Václava Vydry ml. a Dany Medřické: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 6,5 x 7 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 413x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč