Čas na serveru 13:03:03

František Tichý
Kouzelník s kartami II

Id: 500607

Kouzelník s kartami II

  •  / Kouzelník s kartami II / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 30, str. 48

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:

9 000