Čas na serveru 02:09:47

František Tichý
Kouzelník s kartami III

Id: 500608

Kouzelník s kartami III

  •  / Kouzelník s kartami III / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, číslováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 50, str. 60

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 49