František Tichý
Kouzelník s kartami III
Id: 500608
lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, číslováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 50, str. 60
zobrazeno: 1351x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 49