František Tichý
Krajina
Id: 307106
olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4153x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
90 000 Kč