František Tichý
Krasojezdkyně II.
Id: 30715
suchá jehla/papír, velikost tisku 30 x 24 cm, monogram vpravo dole včetně věnování a signatury vlastní rukou, datováno 39, číslo soupisu 18, uvedeno v soupisu grafického díla, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2466x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 001 Kč