František Tichý
Leda s labutí
Id: 2233
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 41, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3208x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
14 000 Kč