František Tichý
Lermontov Démon
Id: 77101
lep/papír, velikost listu 26 x 19,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2277x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč