František Tichý
Lev
Id: 504002
lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 25 cm, značeno v tisku vpravo dole, tužkou značeno a datováno níže, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1064x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč