František Tichý
Ležící
Id: 520501
tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír v ploše zvlněný (viz foto)
zobrazeno: 357x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
8 500 Kč