Čas na serveru 16:34:26

František Tichý
Ležící

Id: 520501

Ležící

  •  / Ležící / František  Tichý
  •  / Ležící / František  Tichý
  •  / Ležící / František  Tichý

tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír v ploše zvlněný (viz foto)

zobrazeno: 331x

Vyvolávací cena:
7 500