František Tichý
Ležící
Id: 36709
tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2209x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 502 Kč