František Tichý
Ležící akt
Id: 339001
kresba černou tuhou/tenký karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, hnědé tečky na papíře, přiložen odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro
zobrazeno: 46240x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč