František Tichý
Loď (mstivá kantiléna)
Id: 493709
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 176, str. 131
zobrazeno: 130x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
2024,12-1,02,19,47,00
minimální příhoz 100 Kč