František Tichý
Madona
Id: 21306
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3334x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 666 Kč