František Tichý
Madona stojící na hadovi
Id: 471413
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 432x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč