František Tichý
Milosrdný samaritán III
Id: 406901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 920x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč