František Tichý
Most Sully v Paříži
Id: 452105
suchá jehla/papír, rozměr listu 34 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 599x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč