František Tichý
Novoročenka
Id: 36707
suchá jehla/papír, velikost listu 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2507x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč