František Tichý
Novoročenka Antonína Millera
Id: 500612
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137
zobrazeno: 380x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
14.5.2024, 19:34:00
14.5.2024 | 19:28 | 2 500 Kč |