Čas na serveru 12:46:02

František Tichý
Novoročenka Antonína Millera

Id: 500612

Novoročenka Antonína Millera

  •  / Novoročenka Antonína Millera / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137

zobrazeno: 380x

Vyvolávací cena:

14.5.2024, 19:34:00

14.5.2024 19:28 2 500 Kč