František Tichý
Novoročenka Františka Tichého
Id: 372301
suchá jehla/papír, rozměr listu 41,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 141, str. 140
zobrazeno: 1107x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 001 Kč
Příhozy: 57