František Tichý
Otec a syn
Id: 69105
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3356x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 560 Kč