František Tichý
Paganini
Id: 259703
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po
zobrazeno: 7472x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
355 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 130