František Tichý
Paganini
Id: 359703
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 36 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1509x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč