František Tichý
Paganini
Id: 471603
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 2561x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 500 Kč