František Tichý
Paganini II
Id: 344301
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, původní pasparta a zasklení, stav viz foto
zobrazeno: 1857x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč