František Tichý
Pana Marie plačka
Id: 2112
lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2466x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 160 Kč