František Tichý
P.F. 45
Id: 46805
suchá jehla/papír, velikost tisku 13 x 6 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2498x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč