František Tichý
Psi
Id: 358501
suchá jehla/papír, rozměr tisku 11,3 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o list ze souboru Mstivá kantiléna
zobrazeno: 999x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 420 Kč