František Tichý
Řetězový most
Id: 216804
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1456x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč