František Tichý
Řetězový most
Id: 1360
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33 x 35 cm, signováno uprostřed dole tuší, přípis, datováno 43, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2687x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč