František Tichý
Řetězový most
Id: 72007
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2088x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč