František Tichý
Řetězový most II
Id: 461201
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 224, str. 147
zobrazeno: 1435x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč