František Tichý
Sfinga
Id: 78105
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 7,2 cm, signováno v uprostřed dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 2142x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč